Başman Group Slogan

BLOG & HABERLER

Başman Group of Companies 60. Yaşını kutluyor!

Başman Group of Companies 60. Yaşını kutluyor!

Tam 60 yıl önce “Her zaman İleri!” düşüncesi ile yola çıkan Başman Group of Companies, şu anda 40’a yakın global şirketin Kuzey Kıbrıs’ta temsilciliğini yapmaktadır. 200’e yakın çalışanı, 1000’den fazla Avon Satış temsilcisiyle ülke ekonomisine ciddi yatırımlarda bulunmaktan gurur duymaktadır.

Basman Group Geleneksel Yeni Yıl Kutlaması ve Ödül Töreni Tango to Budhha’da Gerçekleştirildi.

Basman Group Geleneksel Yeni Yıl Kutlaması ve Ödül Töreni Tango to Budhha’da Gerçekleştirildi.

1960 yılından bu yana Kuzey Kıbrıs’ta 40’tan fazla markası ile hizmet veren ve her yeni yılda birçok yeni markayı bünyesine ekleyerek emin adımlarla ilerleyen Başman Group of Companies, 2020 yılına motiveli bir giriş yapabilmek amacıyla, 17 Ocak Cuma akşamı Tango to Budhha’da tüm çalışanları ve eşleri için ‘Hoşgeldin 2020’ Yemeği düzenledi.

Başman Group Çocuklar İçin Koşuyor!

Başman Group Çocuklar İçin Koşuyor!

Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor maratonuna Başman Group ailesi olarak bizde katıldık.

Başman Group of Companies Kuzey Kıbrıs halkına 1960 yılından bu yana en iyi şekilde hizmet vermeye, onlara kazanç fırsatları sunmaya ve hayatlarını güzelleştirmeye devam ediyor. Büyümedeki vizyonumuz farklı dallara açılarak, yüksek kaliteli şirket servisimizi daha çok kişiye sunmaktır.

Yıllar boyunca, sorumluluklarının bilincinde olan Başman Group of Companies olarak, dürüst ve güvenilir ismimizle gurur duyuyoruz. Bunun sonucunda, Başman Group of Companies Kuzey Kıbrısın en çok beğenilen ve güvenilen şirketlerinden birisi olarak tanınmaktadır. Başman Group of Companies’in vizyonu doğrultusunda yaptığı yatırımlar ve insanların hayatlarında yarattığı fırsatları daha iyi görebilmeniz için bizleri takip edin.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BAŞMAN